Co je HWportal.cz

HWportal.cz vám umožňuje sbírat data z vašich LAN, WiFi, GSM/LTE a NB-IoT senzorů, ukládat je a následně analyzovat či si nechat generovat certifikáty jako potvrzení pro SÚKL, Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci (SZPI), HACCP a další.

HWportal.cz vám poskytuje rychlý přehled o stavu vaší technologie a můžete si nechat zasílat alarmové zprávy prostřednictvím e-mailu, SMS nebo SNMP trapů.

HWportal.cz vám nabízí čtení hodnot aplikacím 3.stran prostřednictvím zdokumentovaného XML nebo standardnizovaného SNMP.


Jak připojit zařízení

HWportal.cz je určen pro logování a vizualizaci hodnot získaných pomocí měřících ústředen HW group s.r.o.. Podporovaná zařízení v současnosti jsou:

Návod na založení uživatelského účtu a na přidání zařízení do portálu krok za krokem


Ceník našich služeb

Založení účtu ZDARMA
Provoz 1-3 zařízení ZDARMA
Historie měření (max 3 měsíce) ZDARMA
Provoz 4 a vice zařízení 41Kč/měsíc
Historie měření (vice nez 3 měsíce) 20Kč/měsíc
E-mailový report s digitálním podpisem 20Kč/report/měsíc
Multigraf 20Kč/graf/měsíc

Napsali o nás

Proč používat HWPortal.cz

Multigraf pro porovnání hodnot

HWportal.cz umožňuje zobrazit v jednom grafu nejen více senzorů stejných hodnot, ale i různých veličin a rozsahů a provádět nad těmito daty další analýzy! - funkce multigraf

Důvěryhodné periodické reporty v podepsaném PDF

Potřebujete svým dodavatelům a zákazníkům spolehlivě deklarovat v jakém prostředí pracujete, skladujete nebo vyrábíte? Máme pro Vás řešení.

Nadstandardní podpora zákazníků

Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní podporu v pracovní době i mimo ni. Stačí když nám pošlete e-mail nebo můžete rovnou zavolat.

Podpora NB-devices (NB-IoT)

Mějte všechny své senzory na jednom místě. HWportal.cz umožňuje integrovat bateriové senzory z řady NB-devices od HW group do stejného systému jako ethernetové, Wifi, GSM či LTE IoT

Upozornění na problém a výpadek komunikace

Při alarmové hodnotě nebo když senzor není dostupný Vám napíšeme email nebo pošleme SMS.

Měřené veličiny

Teplotní senzory
Vlhkostní senzory
Spotřeba energie
Detektory plynů
Voltmetry
Proudové senzory
Digitální vstupy (detektory)
Světelné senzory
Měření tepla (kalorimetry)
Detekce kapaliny

Nové funkce HWportal.cz

Více bezpečných rozsahů pro vaše alarmy

Chcete-li mít možnost posílat alarmové zprávy pro více bezpečných rozsahů, vytvořit eskalaci alarmu nebo posílat různým lidem zprávy při různých hodnotách, jistě využijete možnost vytvořit si více bezpečných rozsahů pro každou veličinu.

Nový alarmovací modul pro snazší zprávu Alarmů

Nově lze celé nastavení alarmů spravovat z jednoho místa. Akce lze nově definovat na senzoru, vstupu, výstupu, ale i na zařízení. Více informací naleznete v článku.

Synchronizace saferange mezi zařízením a portálem

Saferange je nyní synchronizována mezi HWportal.cz a zařízením. Chcete-li změnit rozsah hodnot v zařízení není třeba jet na vzdálenou lokalitu, ale lze to provést z pohodlí domova prostřednictvím HWportal.cz.

Přidána podpora SNMP

Zákazníci HWportal.cz mohou nyní získat aktuální hodnoty ve strojově čitelné podobě nejen ve formě XML API, ale také díky nově přidané podpoře i v SNMP a to ve verzích SNMPv1 i SNMPv3.