Nové funkce HWportal.cz a práce s nimi

Více bezpečných rozsahů pro vaše alarmy
Chcete-li mít možnost posílat alarmové zprávy pro více bezpečných rozsahů, vytvořit eskalaci alarmu nebo posílat různým lidem zprávy při různých hodnotách, jistě využijete možnost vytvořit si více bezpečných rozsahů pro každou veličinu.
Nový alarmovací modul pro snazší zprávu Alarmů
Nově lze celé nastavení alarmů spravovat z jednoho místa. Akce lze nově definovat na senzoru, vstupu, výstupu, ale i na zařízení.Více informací naleznete v článku.
Synchronizace saferange mezi zařízením a portálem
Saferange je nyní online synchronizována mezi HWportal.cz a zařízením. Chcete-li zmenit rozsah bezpečných hodnot v zařízení není třeba jet na vzdálenou lokalitu, ale lze to provést v pohodlí domova prostřednictvím HWportal.cz. A není ani třeba se bát o nezávislost alarmů. Máme pro Vás alternativní rozsahy bezpečných hodnot.
Přidána podpora SNMP
Zákazníci HWportal.cz mohou nyní získat aktuální hodnoty ve strojově čitelné podobě nejen ve formě XML API, ale také díky nově přidanépodpoře i v SNMP a to ve verzích SNMPv1 i SNMPv3. každý uživatelský účet má možnost vytvořit si 2 přístupy - community a username jsou generovány automaticky.